+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Prezentacinis DVD video diskas

Prezentacinis DVD video diskas

 


Prezentacinis DVD video diskas tampa nepakeičiama prekės ar paslaugos reklamos priemonė, kaip reklama spaudoje ar televizijoje.
Šis reklamos būdas dar naujovė mūsų šalyje, tačiau sparčiai ir pagrįstai užkariauja tvirtas pozicijas kompiuterinių technologijų rinkoje. Prezentacinio disko kūrimas ir tiražavimas dešimtį kartų pigesnis nei reklaminio klipo sukūrimas televizijoje, jau nekalbant apie TV eterio kainas jo demonstravimui, o informacijos pateikimas ir vaizdingumas daugeliu atvejų aukštesnis.
Prezentacinis DVD video diskas susideda iš atskirų dalių, kuriose yra atitinkamai skyrių atliktų vientisame stiliuje ir sujungtų tarpusavyje specialiomis komandomis.
Multimedijinė prezentacija – tai pats geriausias būdas papasakoti apie savo kompaniją, jos teikiamas paslaugas ar pristatomą prekę. Ji visiškai skiriasi nuo tradicinės reklamos, nes turi visas šiuolaikines kompiuterinių technologijų panaudojimo galimybes.
Prezentacinio DVD video disko panaudojimo galimybės: jis galės pasitarnauti ir kaip prezentacinė dovanėlė, ir kaip geras pagalbininkas Jums ar Jūsų klientams.


DVD video prezentacijos privalumas prieš kitokią reklamą:

· DVD video prezentacinis diskas palengvina dalyvavimą parodose, atliekant prekių ir paslaugų pristatymą multimedijiniu būdu.
· DVD video prezentacinio disko dėka pateikiama informacija lengviau įsisavinama.
· Vaizdinė, garsinė ir grafinė informacija pagyvina reklaminę medžiagą.
· Naudojimosi paprastumas: diskas pasileidžia automatiškai įdedate DVD ir žiūrite prezentaciją.
· DVD video prezentacinis diskas kaip reklaminė priemonė – papildomas argumentas kliento įtikinimui.
· DVD video diske patalpinta prezentacija suteiks galimybę Jūsų klientui greitai ir lengvai susipažinti su Jūsų vykdoma veikla ir gauti išsamią informaciją apie siūlomas prekes, jų techninius duomenis, padės sustiprinti formuojamą kompanijos įvaizdį.

Kokie prezentacinio DVD video disko sukūrimo terminai?

DVD video disko sukūrimo laikas gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 3 mėnesių.Tai priklauso nuo užsakovo išreikštų reikalavimų kūrybai, laiku pateiktos reikalingos medžiagos (tekstų, fotografijų, vaizdinės medžiagos fragmentų ir t.t).

_______________________________________________________________

KORPORATYVINIS VAKARĖLISNaujieji metai, Jūsų kompanijos gimtadienis, profesinė šventė, svarbūs įvykiai kompanijos veikloje (naujo filialo atidarymas, regiono atstovų suvažiavimas), mylimo šefo gimtadienis ir t.t. Visą filmuotą medžiagą mes sumontuosime į DVD video diską, kuris bus mielas prisiminimas kiekvienam darbuotojui apie praėjusią šventę ar puiki priemonė dalykinei informacijai pateikti.

 

korporatyvinis-dvd-pristatymas.jpg

korporatyvinis-dvd-pristatymas-jubiliejus.jpg

seminarai-dvd-diskas.jpg

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

Įmonės prezentacinio ar jubiliejinio disko sukūrimas nuo 3500 Lt

_______________________________________________________________

 

Išsamesnė informacija suteikiama:

info@perrasymas.lt

Kreipiantis dėl informacijos reikia tureti pradini kuriamo prezentacinio imonės filmo scenarijų.

 

2012-04-10 18:58:07,
Admin

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?